Продавець на ринку повинен мати результати досліджень на вміст нітратів


Щороку у весняний період на ринки починає надходити значна кількість ранніх овочів. Не виключено, що перша овочева продукція матиме перевищені норми нітратів. Кожен підприємець поспішає вийти на ринок першим, застосовуючи інтенсивні технології вирощування овочевих культур. Частина виробників нехтують правилами і, не дочекавшись періоду виведення нітратів з овочів, постачають їх на споживчий ринок. Таким чином, з року в рік спостерігаємо перевищення нітратів у продукції, що надходить на ринки області.
Державний контроль щодо недопущення небезпечної овочевої продукції на ринки здійснюють лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи (ВСЕ). На продукцію, що була досліджена, видаються експертні висновки, де конкретно зазначаються фактичні рівні нітратів та їхні норми. Кожен продавець на ринку зобов’язаний мати експертний висновок державної лабораторії ВСЕ, в якому можна знайти всю необхідну інформацію: прізвище та ім’я по батькові продавця, місце проживання, назву продуктів рослинного походження, результати досліджень на вміст нітратів. Покупець має повне право затребувати у продавця зазначений експертний висновок.
Потрапивши до шлунково-кишкового тракту, нітрати в процесі хімічних реакцій частково відновлюються до нітритів. Останні при надходженні в кров можуть викликати метгемоглобінемію, а також пригнічення активності ферментних систем, що беруть участь у процесі тканинного дихання, тобто відбувається “кисневе голодування” клітин і тканин. При вживанні високих доз нітратів можуть проявлятись симптоми нітратного отруєння: нудота, задуха, посиніння шкірних покривів та слизових оболонок, діарея.
Особливо шкідливим перевищення нітратів в овочевій продукції є для дітей, вагітних жінок, осіб похилого віку, хворих на анемію, серцево-судинну та дихальну системи.
Враховуючи вищезгадане, спеціалісти Ємільчинського управління ГУ Держпродспоживслужби в області вкотре закликають не купувати овочеву продукцію в несанкціонованих місцях торгівлі та на стихійних ринках, де відсутній державний контроль безпечності харчових продуктів.

Олексій ДЕМ’ЯНЧУК,
начальник Ємільчинського
управління ГУ
Держпродспоживслужби в області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *