«Україна буде чинити опір».


«Україна буде чинити опір», – кажуть бійці територіальної оборони. Відповідно до закону «Про основи національного спротиву», кожна область на початку 2022 року має сформувати підрозділ територіальної оборони. В задуманому сценарії бійці цих формувань у разі необхідності мають прийти на підсилення регулярних підрозділів Збройних сил України.

Передбачається, що територіальна оборона має охороняти об’єкти критичної інфраструктури: теплові електростанції, атомні електростанції, урядові будівлі, штаби військових й інше. Разом з тим, тероборонівці можуть долучитися до охорони громадського порядку чи супроводження військових колон.

У разі реалізації задумів, як зазначають аналітики, у підсумку можна зібрати до 400 тисяч людей, які можуть стати на оборону країни. Варто діяти за принципом оборони свого населеного пункту: чітка ієрархія від створення командного штабу до формування ТрО в дрібних населених пунктах:
Штаб сил ТрО;
Штаб ТрО військово-сухопутної зони;
Штаб бригади ТрО;
Штаб батальйону ТрО.

Загалом бригади мали би створити в 25 областях України, також у Києві та Севастополі як окремих адміністративних одиниць.

Загалом підрозділи мали б охопити 1720 населених пунктів, що б дало нагоду в рамках оперативного реагування зібрати близько 400 тисяч осіб. Разом з тим важливою складовою є добровільне формування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *