Серпень на Ємільчинщині ознаменують святкування
18 серпня на території Кулішівської сільради пройде ІІ районний етнофестиваль “Витоки Уборті медові – 2013”. Він за задумом організаторів мандруватиме вздовж річки Уборть. В програмі свята: виступи аматорських колективів та аматорів району, презентація поезії про Уборть, розваги.
Смачними стравами народної кухні частуватимуть господарі та гості фестивалю.
Телефон для довідок: 4-23-94.
Запрошуємо на свято!
Оргкомітет фестивалю
23 серпня в Ємільчинському БК з нагоди 22-ї річниці Незалежності України стартує концертна програма. Дирекція Будинку культури дає можливість жителям Ємільчинщини долучитись до святкування і проводить відбір творчих пропозицій жителів та гостей району щодо участі в концертній програмі.
З пропозиціями звертатися за телефоном 4-20-45.
Культурні новини
Члени історико-патріотичного об’єднання “Пошук” (м. Житомир) відвідали відділ Районного краєзнавчого музею, що знаходиться на базі оборонної споруди – ДОТ-артилерійський напівкапонір.
Візит проходив в рамках вивчення та дослідження споруд так званої “Лінії Сталіна” в районі Новоград-Волинського та Коростенського укріпрайонів.
В знак вдячності та сподіваючись на співпрацю з Ємільчинськими краєзнавцями та дослідниками житомиряни Андрій Савчук і Владислав Кругляк подарували музею власні книги: “У вогні війни. Житомир. 1941-1944. Окупація. Спротив. Звільнення” та “Stalag-358. Трагедія житомирського забутого “Освенциму” .
І. Євтушок,
начальник відділу культури РДА












