8 жовтня вся юридична громадськість України святкує своє професійне свято

Ємільчинське районне управління юстиції діє з 1 лютого 1999 року . Управління сприяє в удосконаленні правової роботи.

Юстиція здійснює реєстрацію нормативно-правових актів районної адміністрації її відділів, інших структурних підрозділів, що зачіпають права, свободи й законні інтереси громадян, веде реєстр цих актів.

Відділом ДВС Ємільчинського районного управління завершено 1084 виконавчих провадження на суму 10484351 грн. Перераховано до державного бюджету більше 200 тис грн.

У 2013 році реєстраційною службою Ємільчинського РУЮ було видано 393 свідоцтва про право власності на нерухоме майно власниками земельних ділянок, квартир, житлових будинків; видано 1122 витяги з Державного реєстру прав власності та іншого речового права.

На відділ реєстрації цивільного стану покладено відповідальність за здійснення повної, своєчасної і правильної реєстрації актів цивільного стану відповідно чинного законодавства.

 

Кожного робочого дня спеціалісти Ємільчинського районного управління юстиції надають консультації, роз’яснення стосовно виконання рішень суду, процедури подачі документів на реєстрацію нерухомого майна і т. д.

 Від імені працівників Ємільчинського районного управління юстиції хочу подякувати всім правникам за співпрацю, а також поздоровити з професійним святом – Днем юриста. Побажати всім успішної праці. Хай щоденні професійні зусилля несуть мир та злагоду, наснаги і щастя Вам та Вашим родинам.

В.О начальника Ємільчинського районного управління юстиції

Марина Феклістова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *