Ємільчинські депутати змагатимуться за першість у футбольному турнірі в Житомирі

22 листопада у спортивному залі колегіуму Новограда-Волинського відбувся турнір з міні-футболу серед збірних команд депутатів міських та районних рад присвячений Дню місцевого самоврядування.

Турнір проводиться з метою широкого залучення депутатів всіх рівнів до здорового способу життя. Три команди депутатів: Новоград-Волинської міської ради, Новоград-Волинської районної ради та Ємільчинської районної ради, зійшлися у футбольних поєдинках, щоб довести, що саме вони гідні перемоги.

Змагання проходили по круговій системі – команди грають між собою і набравши найбільшу кількість очок здобувають перемогу, – повідомляє novograd.osp-ua.info.

Перший матч між депутатами Новоград-Волинської міської ради та депутатами Новоград-Волинської районної ради закінчився перемогою команди депутатів міської ради з рахунком 2:1. Гра була досить напруженою та видовищною, обидві команди хотіли здобути перемогу.

Запекла боротьба точилась між командами депутатів Новоград-Волинської та Ємільчинської районних рад, в результаті якої перемогу отримала ємільчинська команда – 3:0. Вирішальним вийшов останній матч між новоград-волинськими та ємільчинськими депутатами, на останніх секундах ємільчинці вирівняли рахунок 4:4.

Після підведення підсумків трьох ігор, було оголошено команду Ємільчинської районної ради переможцем турніру до Дня місцевого самоврядування та володарем кубку від міського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх“. Переможці прийматимуть участь у фінальних змаганнях, які відбудуться у м. Житомирі 29 листопада.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *