Сергій Рижук не бачить приводів для песимізму щодо європейського майбутнього України

Голова облдержадміністрації Сергій Рижук вважає, що ситуація в нашій державі наразі є напруженою, але вона перебуває під пильним контролем усіх гілок влади, які діють в межах чинного законодавства. Саме тому об’єктивних причин для паніки не існує. Керівник області наголошує, що розвивати державу неможливо мовою ультиматумів.

В першу чергу, влада і громадяни повинні порозумітися між собою, примиритися і об’єднати зусилля. Україна закінчує календарний і бюджетний рік, тому зараз недоцільно вдаватися до радикалізму. Влада взяла на себе зобов’язання вчасно виплачувати пенсії, заробітні плати, державну допомогу та забезпечувати безперебійне функціонування закладів соціальної інфраструктури. Саме сьогодні треба докласти зусиль до того, аби 2014 рік ми розпочали із впровадження європейських стандартів життя.

 Сергій Миколайович підкреслює, що за умови злагодженої роботи всіх гілок влади і стабільного розвитку економіки у наступному році можна очікувати на зростання основних соціально-економічних показників, а це позитивно вплине на рівень життя кожного громадянина.

Голова облдержадміністрації звертає увагу, що Президент України Віктор Янукович, прогнозує прийняття збалансованого бюджету на наступний рік, який сприятиме розвитку регіонів. Сергій Рижук сподівається, що все так і складеться, оскільки Житомирщина постійно іде вперед, розвиваючи нові напрямки господарювання та розширюючи міжнародне співробітництво. Таким чином, належна фінансова підтримка посилить євроінтеграційні процеси. Очільник Житомирщини вважає, що нестабільна внутрішньополітична ситуація в Україні підриває її імідж на міжнародній арені.

Наша держава не змінила своїх стратегічних пріоритетів, оскільки продовжуються активні переговори з Європейським Союзом та Російською Федерацією. Більше того, країні вдається налагодити нові зовнішні контакти, які сприятимуть зростанню експортного потенціалу та позитивно вплинуть на її інвестиційну привабливість.

На думку Сергія Рижука, вільне волевиявлення громадян – це головний принцип сучасної демократичної держави. Саме тому українці мають право висловлювати свою точку зору на рішення влади. Проведення мирних зібрань є звичною практикою для всіх європейських держав.

При цьому, варто пам’ятати, що окрім прав громадяни мають ще й обов’язки, які неприпустимо ігнорувати. Голова облдержадміністрації не бачить приводів для песимізму щодо європейського майбутнього України. Наша держава не оголосила нейтрального статусу і проти неї не застосовуються міжнародні санкції. Україна, навпаки, отримала час на те аби навчитися чітко формулювати та висувати свої вимоги, відстоюючи власні національні інтереси.

Прес-служба облдержадміністрації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *