Звернення депутатів Ємільчинської селищної ради VI скликання

Герб - Ємільчинський район

до жителів територіальної громади

Ми, депутати селищної ради глибоко стурбовані подіями, які в останній час відбуваються в Криму та південних і східних областях України. Ми вважаємо неприйнятною анексію Автономної Республіки Крим Російською Федерацією із широким застосуванням військових підрозділів Росії. Ми звертаємось до мудрості народу та громадянської свідомості кожного жителя і закликаємо усіма засобами запобігти кровопролиттю та братовбивству. Депутати селищної ради усвідомлюють, що держава перебуває близько до розпаду та громадянської війни, а тому заради майбутнього наших дітей та онуків, заради спокою і злагоди у суспільстві заявляємо наступне:

 1. Ми вважаємо, що державна влада не змогла адекватно і своєчасно зреагувати на виклики українського суспільства та вияви агресії зі сторони Російської Федерації, дослухатися до думки громадськості, що й стало причиною подальшого загострення конфлікту в Автономній Республіці Крим та у південно-східній частині України.

2. Ми засуджуємо використання підрозділів збройних сил Російської Федерації для анексії Криму та погроз військовослужбовцям Збройних Сил України, які проходять військову службу в Автономній Республіці Крим, та членам їх сімей. Ми схвалюємо дії українських військових, які своєю витримкою та силою духу, вірністю присязі українському народу не допустили відкритого збройного конфлікту між Україною та Російською Федерацією.

3. Ми вимагаємо від органів державної влади якнайшвидшого вироблення напрямків виходу з політичної та економічної кризи, а також негайного та рішучого припинення будь-яких спроб розпалити громадянський конфлікт всередині України.

4. Ми закликаємо територіальну громаду надавати всебічну допомогу Збройним Силам України у сьогоднішній непростий для держави час. Осіб, які призиваються на військову службу чи військові збори, закликаємо бути вірними присязі, самовіддано та з честю виконувати свій військовий обов’язок.

5. Ми стверджуємо, що Ємільчинська селищна рада та її виконавчий комітет докладитимуть усіх необхідних зусиль для надання всебічної допомоги громадянам України, які прибудуть в район із Криму та інших регіонів України, де можуть виникнути військові конфлікти.

6. Закликаємо усіх жителів селищної ради виявляти стриманість та розсудливість у політичних суперечках, згуртованість і одностайність у справах, які покращують життя нашої територіальної громади. Політичній нестабільності та розбалансуванню державної влади Ємільчинська територіальна громада повинна протиставити наші мудрість, толерантність, національну гідність, взаємоповагу та взаємодопомогу.

Заявляємо про те, що на території Ємільчинської селищної ради діє Конституція України і всі норми, які в ній прописані, і ми ні за яких обставин не допустимо неконституційних дій, які призводять до поширення та зростання соціальної напруги і конфронтації у нашій територіальній громаді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *