Проблеми та перспективи молоді обговорили за круглим столом

25 червня за участі голови РДА Олександра Гарбовського з представниками молоді відбувся круглий стіл.

Загалом досить широка тема: участь молоді у суспільно-політичному житті держави, співпраця із владою, – була лише тлом, на фоні якого розглянули інше питання – формування молодіжної громадської організації. Олександр Сергійович намагався окреслити перспективи діяльності такого утворення із власного досвіду.

Свого часу в Новограді-Волинському він сам починав із такої громадської роботи.

 П’ятнадцять молодих людей району різних професій та статусів (вчитель, священик, лікар, інженер, працівник зі сфери культури, абітурієнт, студент та ін.) об’єднало одне слово “небайдужість”.

Майже щодня вони спостерігають проблеми, які непокоять, саме про них і говорили за круглим столом. Ключовою, якою переймаються майже всі, є проблема із зайнятості молоді. “Кого не запитаю, чому ви не хочете повернутись до Ємільчиного, усі зазначають там немає що робити. Навіть якщо є посади, місця працевлаштування…” – розповідає про наболіле абітурієнт Людмила Горбик. Також торкнулись теми і протистояння конфесій, і роботи очільників територіальних громад, і проблему соціально-незахищених верств населення.

Чи буде молодіжна громадська організація в районі? Відповідь на це питання криється у вислові: наша доля у наших руках. Що ж до можливої співпраці у разі її виникнення із органами державної влади, голова районної державної адміністрації зазначив: “Я хочу щоб ви знали, мої двері для вас завжди відкриті”.

Галина КОЛЕСНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *