Працівники ДАІ проводять профілактичні заходи «Увага! Залізничний переїзд»

На території Ємільчинського району з 20 червня по 10 липня,  як і по всій Україні, проводяться профілактичні заходи «Увага! Залізничний переїзд». 

Під час заходів працівники ДАІ проаналізують стан аварійності та дисципліни водіїв транспортних засобів на вулично-дорожній мережі території обслуговування, у тому числі будуть проаналізовані причини та умови скоєння дорожньо-транспортних пригод на залізничних переїздах.

 Буде перевірено стан утримання залізничних переїздів, а також інформація про наявні автобусні маршрути, що пролягають через залізничні переїзди. Під час перевірок особлива увага звертатиметься на роботу переїзної сигналізації, експлуатаційний стан шлагбаумів, зовнішнього освітлення, покриття проїжджої частини підходів автомобільних доріг, вулиць до переїздів, настилів залізничних переїздів, технічних засобів організації дорожнього руху.

Наряди ДАІ націлені на виявлення та документування допущених водіями транспортних засобів порушень правил проїзду залізничних переїздів, у тому числі рух на заборонений сигнал світлофора та при працюючій звуковій сигналізації на переїзді, рух через переїзд при закритому шлагбаумі, невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини, розташованих на під’їздах до залізничних переїздів, здійснення обгону на переїздах тощо.

Особлива увага буде звернена на дотримання правил проїзду залізничних переїздів водіями автобусів, у тому числі на маршрутах пасажирських перевезень. За виявленими фактами таких порушень будуть вживатися жорсткі заходів реагування до порушників.

Про результати проведених заходів та про виявлені недоліки будуть проінформовані місцеві органи виконавчої влади та прокуратури.

ВДАІ з обслуговування Ємільчинського району

Фото транспортної пригоди минулорічної давнини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *