Під егідою юності

День Конституції в Ємільчиному поєднали із Днем молоді. Саме молоді було присвячене урочисте надвечір’я біля Будинку культури. Для участі в святкуваннях обов’язковим було мати із собою гарний настрій.

Проте, якщо хто його і не захопив, “придбати” можна було й там. Цьому неабияк сприяли різноманітні заходи: флешмоби з рушниками та ліхтариками, аукціон на підтримку армії.

 

 

Розмалювала життя веселими кольорами національна символіка: синьо-жовті серця та прапори з’являлись на обличчі молоді з-під акуратних пензликів Анастасії Матвієнко та Оксани Михнюк.

Для тих, хто не такий сміливий, можна було за символічні кошти (гривню) урізноманітнити своє вбрання синьо-жовтими стрічками. Всього вдалось зібрати 1470 грн для потреб армії, в небо полетіло 95 ліхтариків та 50 кульок, напис Україна створили 62 рушники.


Аукціон був сформований із дев’яти лотів, які надали: 

Тетяна Піка (приватний підприємець із Миколаївки),
*Таїсія Заєць (учениця 8 класу гімназії),
Леся Левченко (Ємільчине),
Лариса Крисюк (Ємільчине),
Лариса Гаврилюк (приватний підприємець),
Олег Крушельницький (власник фотосалону “Глянець”),
Роман Примак (Ємільчине),
Юлія Кот (восьмикласниця гімназії),
Анастасія Матвієнко (Ємільчине). 
*Робота Таїсії коштувала найбільше – 350 грн. Її композиція мала назву “Велосипед. Дорогою до єднання”.


 Святкового настрою додало нагородження переможців спортивних змагань минулорічного Чемпіонату району з футболу. Медалі та кубок отримала команда Ємільчиного, кубки – команди Кулішів, Середів. Подяки вручили переможцям змагань з міні-футболу серед вуличних та дворових команд, що відбулись трохи раніше того ж дня, – це вулиці Боженка, Леніна та Блюхера.

Подяки районної ради та районної державної адміністрації за вагомий внесок у реалізацію державної молодіжної політики, сумлінну працю, активну життєву позицію було вручено вісьмом представникам активної молоді району.

А ще в той день лунали вітання з нагоди свят від голови районної державної адміністрації Олександра Гарбовського, заступника голови районної ради Олександра Ващука, селищного голови Леоніда Філоненка, патріотичні пісні, які подарували присутнім голосиста юнь району; козацьке завзяття показав у бою колектив із Великого Яблунця.


 Присутні могли помилуватись виставкою молодих майстрів району:

 Вадима Сагана (с. Яблунівка, вироби з дерева),

Анастасії Матвієнко та Лесі Левченко (смт Ємільчине, художня вишивка),
Юлії Кот та Альони Гончарук (смт Ємільчине, вишивка бісером),
Молоді Ємільчинської гімназії (квілінг);
Юлії Овсяннікової (смт Ємільчине, картина).


 


Фото та розповідь Галини КОЛЕСНИК,

“НТ” № 28

 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *