Для земляків в АТО Варварівська громада придбала 5 бронежилетів

Тисячі наших хлопців зі зброєю в руках воюють. Вони стали на захист наших родин, нашої країни, майбутнього України. З початку березня, дивлячись новини та спілкуючись по телефону, ми переживаємо за тих, хто на кордоні, хто на передовій. Боєздатність, боєготовність наших Збройних Сил викликає тривогу, бо реальність оголила безліч проблем.

Ковтком повітря, цілющою водою для бійців, котрі є жителями Варварівської сільської ради, є наша підтримка та допомога. Громадянським обов’язком жителів Варварівки, Катеринівки, Радичів, Вересівки, Мусіївки стало піклування про наших односельців. Працівники сільради у тісній співпраці з громадою, Варварівською ЗОШ І-ІІІ ст., підприємцями, що діють на території сіл, та при значній підтримці і допомозі районного депутата Володимира Кравчука оперативно об’єдналися, щоб забезпечити наших земляків бронежилетами та предметами першої необхідності.

Завдяки спільним зусиллям і злагодженим діям було зібрано 9 тисяч гривень, на які закуплено 5 бронежилетів класу 4+, залишок коштів було перераховано на банківські картки наших захисників; зібрано предмети першої необхідності, з яких укомплектували адресні посилки безпосередньо в зону АТО для наших земляків. Проте не всі передачі дійшли до місця призначення, і причиною цього стало погіршення ситуації на Сході нашої держави.

Слід відмітити, що за ініціативи Ємільчинської районної держадміністрації з бюджету сільської ради чотирьом учасникам АТО було виділено фінансову допомогу в розмірі по 300 гривень, а пораненому бійцю – 500 гривень.

Користуючись нагодою, хочу подякувати районній організації “Молодь Ємільчинщини”, яка не залишила без уваги пораненого на Сході України бійця, жителя села Катеринівки, Олега Рогузька, надіславши адресну матеріальну допомогу.

Як сільський голова, я вдячний всім учасникам благодійної акції, яка проводилась на території Варварівської сільської ради за розуміння і підтримку ініціативи, за милосердя і патріотизм. Нехай Господь оберігає вас і ваші родини, а Матінка Божа благословляє на мир, на довгий вік, на многії літа.
В. КСЕНДЗУК,
Варварівський сільський голова

Не менш активною була матеріальна підтримка і в райцентрі, коли виникла потреба в коштах на бронежилети трьом нашим бійцям – Олегу Чечету, Олександру Рябіченку та Геннадію Остапчуку, які зараз готуються до відправки на Маріуполь. Це питання порушувалось на засіданні районного координаційного штабу, було на контролі у голови РДА Олександра Гарбовського, який, до речі, вже неодноразово особисто матеріально підтримував воїнів, його радника Сергія Чорноуса. Та чи не найбільшу активність проявила начальник управління економіки Зоя Голяка, яка і збір коштів організувала, і сконтактувала з львівськими волонтерами, які за помірну ціну передали для наших захисників три бронежилети.

Загалом було зібрано понад 8 тисяч гривень, благодійниками стали більшість працівників райдержадміністрації, її структурних підрозділів, райради, установ району, керівники сільгосппідприємств.

Отримавши бронежилети, наші хлопці одразу перевірили їх на надійність і дали високу оцінку. А тому передають найщиріші слова вдячності всім, хто подбав про їхню безпеку.Благодіяння 1.jpgБлагодіяння 2.jpg
М. МЕЛЬНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *