КП “Водоканал” очолив переселенець із Луганщини

Кот-Володимир.jpg

Розпорядженням селищного голови Ємільчинської селищної ради від 25.11.2014 № 125 на посаду директора КП “Водоканал” прийнято Володимира Сергійовича Кота у зв’язку із звільненням з посади директора цього підприємства Віктора Васильовича Лозка. 

 

Володимир Кот – виходець із Підлубів. Народився 31 січня 1966 року. Закінчивши середню школу, почав працювати трактористом у місцевому колгоспі ім. Леніна. Згодом два роки відслужив у Забайкальському військовому окрузі до демобілізації у 1986. Після армії вступив до Житомирського автодорожнього технікуму. Здобувши професію, працював майстром у Ємільчинському райДУ (нині райавтодор). А в 1990 році переїхав із родиною на Луганщину (смт Успенка). Там був виконробом у Лутугинському районному дорожньобудівельному управлінні, а у 2005 перейшов на посаду начальника дільниці ОСБО (очисні споруди біологічної очистки) у Лутугинському виробничому управлінні водопровідно-каналізаційного господарства виробничої одиниці “Луганськводоканал”.

Нинішнього року Володимир Кот із родиною був змушений повернутись на батьківщину, адже в селищі, де він мешкав, атмосфера стала напруженою; було чути постріли.

Сьогодні чоловік проживає у Підлубах. Після переїзду став шукати роботу, тож коли йому запропонували очолити “Водоканал”, погодився.
Володимир Сергійович одружений (дружина сьогодні працює в Підлубівській школі). Має сина та доньку, а ще – двох внуків.

“НТ” № 28

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *