На Житомирщині тепло з’їсть 14 мільйонів гривень

Житомирська ОДА змінила перелік котелень, на які підуть 14,5 млн грн держсубвенцій. Серед перелічених об’єктів – 26 пунктів, які стосуються 11 районів області. Найбільше виділено коштів на модернізацію (реконструкцію) котельні ЗОШ №1 в м. Коростені – 1163 тис. грн. 

Ємільчинський район теж зазначений у списку. На реалізацію проекту «Капітальний ремонт котельні з встановленням твердопаливного котла в Ємільчинській ЦРЛ» – 429,500 грн. А на капітальний ремонт котельні Середівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – 159,000 тис. грн.

 «З метою перерозподілу та ефективного використання бюджетних коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів з енергозбереження щодо заміщення споживання природного газу у сфері теплопостачання внести зміни до Переліку об’єктів, що фінансуються у 2014 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетом на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 29.10.2014 №312, виклавши його у новій редакції» – зазначено в розпорядженні.

Нагадуємо. Ємільчинська ЦРЛ позаминулого року відкрила нову газову котельню із сучасними німецькими котлами з автоматизованою системою управління, на що було витрачено понад два мільйони гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *