Події тижня. Анонс

DSC_0229.jpg

Третій день грудня став визначним для Петра Скиби. В РБК урочисто презентували книгу, яку два роки впорядковував із командою однодумців: освітянами, працівниками культури, бібліотекарями, головами територіальних громад.

Збірка віршів і пісень із промовистою назвою “Село моє – Поліський край квітучий” – це симбіоз географії Ємільчинщини та духовності в ліриці її жителів, тих, для кого рідна земля є найважливішим місцем на планеті.

На сторінках сусідують поетичні твори як маститих авторів: Наума Тихого, Володимира Яценка, Леоніда Малецького й інших, так і початківців – від школярика до пенсіонера, – розповідає Валентина РОМАНЧУК у матеріалі “Творчість без купюр,” з яким читачі “НТ” матимуть змогу ознайомитись у № 51 за 12 грудня. 

Губернатор Житомирщини провів виїзну нараду в Ємільчинському районі4 грудня в малій залі районної ради відбувся захід обласного масштабу – виїзна нарада з питань ліквідації наслідків катаклізму, що трапився два тижні тому, та мінімізації наслідків подібного природного лиха у майбутньому. Провів нараду голова облдержадміністрації Сергій Машковський, у ній також взяли участь керівники цілого ряду управлінь, департаментів та служб обласного рівня, – про це розповідає Михайло МЕЛЬНИК у матеріалі “Не допустити повторного льодолому” в № 50 за 5 грудня.

Ще одна подія – День місцевого самоврядування, теж не пройшла непомічною для нашого району. Це свято відзначали 5 грудня у великій залі районної ради. Деталі з’являться невдовзі на сторінках “НТ”.

tribunaem.info

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *