У Ємільчинському районі знайдено артилерійські снаряди та міни Великої Вітчизняної

Жителі Сербо-Слобідської сільської ради, які займаються пошуком металобрухту виявили артилерійські снаряди часів ВВв.

Про це 16 січня повідомив сільський голова, зателефонувавши на пункт зв’язку 18-ї Державної пожежно-рятувальної частини у Ємільчиному. Невдовзі про цю знахідку поінформували Управління ДСНС у області.

Піротехнічна група, яка приїхала за викликом, знайшла 40 артилерійських снарядів та дві мінометні міни. Згодом їх вилучено та знешкоджено.

Варто відзначити і правильність вчинку місцевого жителя, який знайшов артилерійські снаряди. Він не продовжив подальшу розкопку, самостійно не підіймав їх на поверхню землі, вжив заходів, щоб предмети ніхто не міг після нього виявити та своєчасно повідомив про знахідку.

Шановні мешканці району! Рятувальники нагадують. Помітивши вибухонебезпечний предмет або щось зовні схоже на нього – негайно телефонуйте за номером «101». Не випробовуйте долю – не чіпайте його! В жодному разі не можна розбирати чи розпилювати боєприпаси. Самостійно не переносьте та не перекочуйте їх з місця на місце. Не збирайте та не здавайте такі предмети в пункт прийому металобрухту. Убезпечте від біди себе та своє оточення!

Володимир ЧЕРКЕС,
начальник Ємільчинського РС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *