Вартові блокпостів змінились

2 лютого із зони АТО знов повернулись більше 100 міліціонерів області, в тому числі і четверо правоохоронців Ємільчинщини, які несли службу на східних рубежах нашої країни.

Вишикувавшись по приїзду, командир ємільчинської групи – начальник міліції громадської безпеки РВ майор міліції Сергій Лук’янчук – доповів про успішне виконання поставлених перед правоохоронцями завдань і прибуття на місце постійної дислокації у повному складі.

За традицією зустріли правоохоронців з короваєм, урочистою музикою та квітами. Міліцейське керівництво радіє – хлопці повернулись у повному складі, живі та неушкоджені. Так, на обличчях присутня втома, але дух бійців незламний.

Зі сльозами радості та з неприхованим хвилюванням – так родини прийшли зустріти своїх рідних, котрих не бачили місяць. Всі зізнаються – дні очікування далися їм важко, бійці подробиць несення служби не розголошують, але кажуть: підтримка близьких добряче підбадьорювала.

Окремо всі хлопці передавали слова подяки всім жителям нашого району, волонтерам, хто не залишився осторонь при підготовці в екіпіруванні та відправці на схід України в зону проведення АТО.

Начальник Ємільчинського РВ Руслан Валерійович Прищепа подякував за службу і додав: “Уже вкотре ми зустрічаємо наших міліціонерів, які повертаються додому зі східних рубежів. Щоразу для нас це радісна подія. Своїми діями ви продемонстрували, що працівники міліції Ємільчинщини – мужні, сильні духом і морально стійкі бійці, справжні українські патріоти. Сподіваюся, що незабаром на сході нашої країни буде мир і спокій, і нам не доведеться відряджати знов і знов наших синів на буремний Схід”.

Попереду в правоохоронців кілька днів відпочинку, згодом кожен із них стане на захист правопорядку та безпеки жителів нашого району.

 На заміну своїм колегам на Схід України знову відправлена чергова ротація правоохоронців, до складу якої увійшли і троє міліціонерів нашого району. Всі вони відправляються в зону АТО вже не вперше. Відтак, бійці пройшли спеціальну військову підготовку.

Ми чекаємо своїх героїв додому.
Ю.СІВАЧЕНКО,
начальник штабу Ємільчинського РВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *