Запрошуємо до витоку

19 серпня о 16-00 біля витоку Уборті на честь п’ятої річниці його упорядкування планується проведення І фестивалю народної творчості “Джерело Уборті”.

Організатори заходу запрошують творчі колективи і пасічників Ємільчинщини приєднатись до святкування, а гостей – взяти участь у конкурсі на найкращу вишиванку.

У програмі фестивалю: молебінь місцевих священнослужителів, освячення витоку, плодів садівництва; виставка-продаж бджолопродуктів; виступи дорослих і дитячих художніх колективів Рихальського, Андрієвичів, Симонів, Барашів, Кулішів, Сербо-Слобідки, Варварівки; декламування авторської поезії про Уборть; конкурс на найкращу вишиванку; змагання і розваги.

Учасники й переможці заходу отримають відзнаки від організаторів.

Автор ідеї і засновник фестивалю – організатор упорядкування витоку річки Петро Скиба, співорганізатори – працівники Будинку культури, активісти та Рихальський сільський голова Григорій Шроль.
Петро Скиба

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *