Перевірити себе в реєстрі можна не виходячи із дому

Все більшої популярності набувають онлайн-можливості отримання державних послуг (перелік їх можна знайти на igov.org.ua). Напередодні виборів ми вирішили перевірити ще одну можливість Інтернету – знайти себе у списку виборців. Альтернативою цьому є візит до відділу Державного реєстру виборців, що знаходиться у Ємільчинській районній раді (або до відповідної установи за вашим місцем проживання). 

Отже, дистаційно перевірити себе у списку виборців дозволяє www.drv.gov.ua. Для початку необхідно пройти просту реєстрацію – зазначити своє ПІБ, дату народження, пароль та e-mail, на який прийде інформація, яка вас цікавить. Займає це кілька хвилин.

 Потім в своєму особистому кабінеті натискаємо “Перевірити дані у реєстрі”.

Для прикладу цей запит був створений 16 жовтня о 12-46 год.

реєстр-виборців.jpg

 Відповідь надійшла на електронну пошту 17 жовтня о 10-00 год. Зверніть увагу, зазначається не лише те, що інформація про виборця присутня у реєстрі, а й адреса виборчої дільниці, на якій доведеться голосувати 25 жовтня. 

Вибори.jpg

Також на сайті ЦВК є коротке ознайомлювальне відео за темою

Цікаво, що у базі даних можна знайти і своїх родичів. Для цього у своєму особистому кабінеті переходимо в “Налаштування” та вводимо необхідну інформацію про рідних. Проте кількість змін обмежена і становить не більше трьох.

Перевіряла можливості Інтернету Г. КОЛЕСНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *