З нагоди Дня захисника України воїни АТО з району отримали заохочувальні відзнаки

Фото0541.jpg

13 жовтня у РБК пройшли урочисті збори з нагоди Дня захисника України. Звучали вітання з нагоди свята, неодноразові згадки про вклад кожного українця своїх коштів, допомоги, життів у збереження та захист нашої країни. Все це перепліталось із патріотичними українськими піснями. На заході представники районної влади нагородили подяками підприємців-благодійників (вони надавали допомогу для наших військових, які перебувають на Донбасі) та учасників АТО.

 Фото0540.jpg

Данину уваги отримали родини загиблих на Сході синів Ємільчинщини. Всіх наших Героїв, що відійшли у засвіти, вшанували хвилиною мовчання.

Також принагідно до т. в. о. комісара райвійськкомату Ігор Бацюн вручив нагрудні знаки “Учасник АТО” 18 звільненим солдатам, що нині перебувають у запасі, та посвідчення учасника бойових дій шістьом (більше 40 – на черзі).
Г. КОЛЕСНИК,

“НТ” №42

Нагрудні знаки “Учасник АТО” отримали: майор Олександр Бунін;
сержанти: Андрій Горнович, Дмитро Кравченко;
молодший сержант Олександр Дмитренко;
старші сержанти: Олег Шомко, Олександр Саган, Палько Василь (має ще й орден “За мужність” ІІІ ст.).
солдати: Анатолій Прибудько, Руслан Шелетецький, Сергій Антоненко, Анатолій Цаль-Цалко, Володимир Тукайло, Сергій Сусленко, Сергій Піддубний;
старші солдати: Осінський Віктор, Загоровський Микола, Дмитренко Юрій, Осадчук Валерій.
Посвідчення учасника бойових дій вручили: Сергію Піддубному (с. Великий Яблунець), Юрію Дмитренку (с. Підлуби), Валерію Осадчуку (с. Сербо-Слобідка), Олександру Дмитренку (смт Ємільчине), Василю Пальку (с. Горбове), Сергію Сусленку (с. Сімаківка).


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *