На Ємільчинщині перший свій документ новонароджений отримав у пологовому

У пологових будинках було впроваджено новий сервіс щодо реєстрації народження дітей. 20 липня ним вперше скористались у пологовому будинку ЦРЛ. Там Ємільчинський відділ ДРАЦС зареєстрував народження дитини і видав свідоцтво про народження безпосередньо в пологовому будинку ЦРЛ.

З вересня минулого року Мінюст презентував пілотний проект з удосконалення надання адміністративних послуг щодо реєстрації народження дітей у визначених відділах державної реєстрації актів цивільного стану України, а згодом до цього проекту приєднались і інші відділи. Його суть полягає у можливості отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо у пологовому будинку. Це є можливим завдяки взаємодії лікувальних закладів та відділів державної реєстрації актів цивільного стану, які здійснюють прийом документів в цих установах та видають документи. Це дозволить батькам без зайвого клопоту та втрати часу отримати перший офіційний документ немовляти.

У Ємільчинському районі також було запроваджено цей новий сервіс. Отож працівникаи відділу державної реєстрації актів цивільного стану приймуть документи, необхідні для проведення державної реєстрації народження дитини, та видадуть свідоцтво безпосередньо у закладі охорони здоров’я. З цього питання працівники районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану здійснять виїзний прийом громадян безпосередньо у закладі охорони здоров’я, де приймаються пологи, тобто в пологовому відділенні Ємільчинської ЦРЛ.

Отже, збираючись до пологового будинку, майбутній мамі слід взяти з собою документи, необхідні для проведення державної реєстрації народження: копії паспортів обох батьків та копію свідоцтва про шлюб. Після народження дитини і отримання медичного свідоцтва про народження, за бажанням батьків працівники відділу державної реєстрації актів цивільного стану проведуть реєстрацію народження дитини і видадуть свідоцтво про народження.
Дана послуга спростить взаємодію батьків з державними структурами та значно заощадить час громадян.
І. Сокирко,
начальник відділу державної
реєстрації актів цивільного стану

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *