У райцентрі пройшов десятий обласний фестиваль дитячої творчості “Лелеченьки”

Десятий фестиваль дитячої творчості “Лелеченьки” пройшов, як і анонсувалося, 1 червня у День захисту дітей. Перший рік він – зі статусом обласного, який і виправдав, зібравши таланти звідусюди – Коростенського, Олевського, Черняхівського, Малинського, Попільнянського, Новоград-Волинського районів тощо, Рівненської області й, звичайно, Ємільчинщини.

 

Журі, якому випала нелегка ноша оцінювати учасників конкурсної програми, – очолила землячка, Народна артистка Ніна Матвієнко. Вона ж трохи раніше на відкритті дійства дала настанову присутнім:“Душу наповнюйте піснею, через колискову, через любов до матері й землі – це та ікона, що пишеться нашим життям і нашими справами.” Мабуть, були вони натхненними, адже чи не кожен із номерів конкурсантів переконував: пісня – це мистецтво.

“Роботою” забезпечили й ту малечу, що прийшла насолодитись фестивальним днем. Так, до їхньої уваги були представлені майстер-класи із бісероплетіння, фоемірану, виготовлення ляльки-мотанки, скульптурного ліплення, із солоного тіста, розпис на склі. Деякі були настільки популярні, що інструктора годі й побачити – заступили спраглі до нових вмінь діти.

Також інтерес викликали вироби не лише юних майстрів із Ємільчинського району, а й Олевського центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді, Коростенського району. Дещо з представленого втілення фантазії фотографували і навіть, поки не бачать, пробували на дотик.
Г. КОЛЕСНИК,

“НТ” №22


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *