Перший дзвоник в оновленій першій школі

Ємільчинська школа “відкрила двері” для нового навчального року. День знань зустрічали, як завжди, велелюдно. Діти, вчителі, батьки та імениті гості. А ще різнобарв’я квітів, які з усмішками вручали своїм вчителям-наставникам учні.

 

Цьогоріч свято відбулось у новому форматі – без виступів чиновників і з акцентом на першокласників. Отож вони, чиновники, були радше глядачами, ніж учасниками дійства – це голови обласних адміністрації та ради Ігор Гундич, Володимир Ширма, голови районних адміністрації та ради Ігор Євтушок та Віктор Сорока, керівник відділу освіти Анатолій Марчук, селищний голова Сергій Волощук, депутатити обласної ради Віктор Мельник та Юрій Довгополий, підрядник – представник будівельної компанії “Комунальник” та субпідрядник Володимир Лугина.

За інформацією сайту ОДА у Ємільчинській школі навчається 410 учнів. До перших класів прийшло 48 дітей. У школі запроваджено інклюзивне навчання: 2 учні навчаються за інклюзивною формою (3 та 6 кл.) та 3 учні за індивідуальною формою навчання (2, 4 та 8 кл.).

Також цей навчальний заклад є одним із 33 проектів, які Житомирщина реалізує цьогоріч за кошти ДФРР.
На реконструкцію школи за 2 роки спрямовано 8,6 млн грн із ДФРР, обласного та місцевого бюджетів. У закладі проведені ремонтні роботи з реконструкції будівлі школи та оновлення фасаду приміщення.

Фото Галини КОЛЕСНИК

Детальніше – у “НТ”, №36

Більше фото на 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *