Уродженка Андрієвичів Тетяна Майданович презентувала свою книгу

Наприкінці грудня минулого року в м. Києві (вже другий рік поспіль) пройшла творча зустріч із нашою землячкою, уродженкою Андрієвичів Тетяною Майданович. На заході презентували її нову поетичну збірку “Озиме жито війни. Озимая рожь войны” (“Дніпро”, 2017), у якій вміщені просвітницько-навчальні паралельні тексти українською і російською мовами. В анотації до збірки йдеться: “Сучасна історія України тісно пов’язана з її тисячолітніми витоками. Тому Тетяна Майданович починає дружню розмову з читачем із Заповіту Ярослава Мудрого, Повчання Володимира Мономаха, давніх воїнів, потомки яких, зберігаючи вікові традиції, стояли в обороні на Майдані і продовжують захищати Київ від “нової орди”.

Ця книга нагадує про те, чим особливо дорожить український народ: про дітей і материнську любов, про братерство і дружбу, про героїв наших трагічних днів – мужніх захисників Вітчизни. Що ми любимо і від чого відрікаємося, які найважливіші основи людської душі – мова про це йде довірливо, в ліричній тональності, в гармонії емоцій”.
Для ілюстрації видання використано фото двох воїнів АТО, які загинули у бою, – оперного співака Василя Сліпака та юриста Романа Набєгова.
Г. КОЛЕСНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *