На Ємільчинщині пройшов фестиваль різдвяної пісні

У районному Будинку культури 12 січня відбувся другий фестиваль колядок та щедрівок “Різдвяна гостина запрошує”. Щедрували та колядували дитячі (25) та дорослі (3) фольклорні колективи та 125 виконавців Ємільчинщини.

Гостями свята були голова обласної ради Володимир Ширма, начальник управління сім’ї, молоді та спорту Світлана Гресь, керівництво району і Ємільчинської ОТГ. Під час фестивалю Володимир Ширма та Світлана Гресь вручили посвідчення та нагрудні знаки “Мати-героїня” багатодітним матерям.

Нагороди отримали матері: шести дітей з села Старі Непізнаничі Любов Будніченко, семи дітей з села Підлубів Наталія Кривець, шести дітей з села Великий Яблунець Олена Масник, п’яти дітей з Рихальського Антоніна Соколовська, восьми дітей з села Малий Яблунець Тетяна Харченко.

Під час поїздки до Ємільчинського району Володимир Ширма відвідав Підлубівську ЗОШ І-ІІІ ступенів, де вручив директору школи подарунковий сертифікат, який засвідчує отримання школою гвинтівки, тенісного столу та генератора.

Довідково: Президент Петро Порошенко 7 грудня 2017 року підписав Указ № 409 “Про присвоєння почесного звання “Мати-героїня” 956 українкам.

До відзначення представлені багатодітні матері, які виховали до восьмирічного віку п’ять і більше дітей, створили належні умови для їх інтелектуального, фізичного та духовного розвитку, серед них – 70 жінок з Житомирщини.

 

За матеріалами zt.gov.ua

Фото із сайту zt.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *