Експерти Програми «U-LEAD з Європою» відвідали Бараші


Про це інформує на своїй FB-сторінці Барашівська ОТГ. Завітали до Барашів 17 квітня регіональні спеціалісти Західної групи Програми “U-LEAD з Європою” Станіслав Ющик, Ірина Корольчук та радник з муніципальних послуг Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування Віталій Римар.

Метою їхніх відвідин було вивчення стану підготовки до створення ЦНАП. Гості приїхали у Барашівську ОТГ, як до переможців третього раунду напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою», щоб перевірити, як громада виконує взяті на себе зобов’язання, уточнити конкурсну заявку та розпланувати наступні кроки для продовження участі у конкурсі вже в якості учасників.

Після знайомства із керівництвом громади спеціалісти оглянули приміщення, у яких заплановано розмістити ЦНАП (нині це – «Зал урочистих подій» та кабінет «Спеціаліста соціального захисту населення» сільської ради), ознайомилися з організацією надання адміністративних послуг у ОТГ.

Потім в актовому залі Барашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за участі керівників і працівників сільської ради, відповідальних за створення ЦНАП та тих, які надають адміністративні послуги, а також – в. о. старост, зацікавлених керівників постійних комісій, депутатів сільської ради, громадських активістів відбулася нарада, де учасників поінформували про Програму “U-LEAD з Європою”.

Зокрема, регіональний спеціаліст Програми Станіслав Ющик презентував напрям Програми щодо покращення якості надання адміністративних послуг для населення. 
В заключній частині візиту було здійснено планування розміщення майбутніх кімнат для ЦНАП, обсягів робіт із реконструкції приміщень. 

До 15 травня 2019 року громадою має бути визначено перелік необхідних робіт, складено кошторис та прийнято рішення сесії сільської ради про виділення необхідних коштів. Роботи з реконструкції приміщень мають бути повністю завершені за кошти місцевого бюджету до 31 грудня 2019 року. 

За умови створення належних приміщень до зазначеного терміну, Барашівській ОТГ будуть надані інституційна та матеріальна підтримка ЦНАП, а саме: налагодження інституційного функціонування ЦНАП, навчання персоналу, інформування та залучення мешканців, забезпечення меблями, офісною технікою, програмним забезпеченням, розробка нового дизайну/зонування ЦНАП.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *