“Проблеми, характерні для 65 округу, в Ємільчинському районі загострені”


На запитання “НТ” відповів переможець виборів Дмитро Костюк.

– Пане Дмитре, виборча кампанія позаду, проте Ви для нас залишились маловідомим. А яке враження у Вас склалося про ємільчинців?

– Ми побували у восьми селах району і в самому Ємільчиному провели чотири зустрічі. Люди мені сподобались. Я знаю, що є проблеми із коштами, особливо з фінансуванням Ємільчинської лікарні, безробіттям. Тобто те, що характерне для регіону, на жаль, у Ємільчинському районі ще більш загострене, ніж в інших районах округу.

З іншого боку – дуже добрі люди, нас гарно приймали, приємно було.

– Як Ви охарактеризуєте виборчу кампанію безпосередньо в нашому районі?

– Брудна кампанія, особливо в Ємільчинському районі, особливо  в день виборів на дільницях. Ми неодноразово фіксували ситуацію, коли плакати кандидатів були скріплені в один, а не розвішені окремо, щоб виборці могли ознайомитись, а на першій афіші був Віктор Мельник або Володимир Литвин, не за алфавітом. Є питання щодо адмінресурсу, який нам не вдалося побороти.

– Але й на Вашій сторінці у Facebook у п’ятницю перед виборами з’явились результати соціології на Вашу користь, хоча це забороняє робити закон…

– Так, адміністратор помилився, не знав закону. Згодом видалили.

– Чи плануєте Ви помічників у районах 65-го округу, як це було у Литвина?

– Планую, на місцях треба, щоб була людина, приймальня.

– Можливо, у Вас є побажання для читачів?

– Побільше позитиву всім. На жаль, у суспільстві часто панують деструктивні настрої, які підігріваються телеканалами. Треба берегти своє здоров’я, більше гарного настрою.

– Такого, наприклад, як на Вашому фото на хлібному полі…

– Гарне місце, ми були здивовані біля лікарні в Ємільчиному пшеничним ланом.

Телефонну розмову провів Михайло МЕЛЬНИК

Ємілчине, липень-2019.
Фото із Facebook.

 P.S. Це інтерв’ю відбулося в кінці липня, а 8 серпня Дмитро Сергійович доповнив його коментарем щодо навчання в Трускавці, вибір  комітету ВР та дещо іншим:

«Навчання пройшло успішно, найцікавіші для мене були блоки з макроекономіки, бюджетному процесу та законотворчій діяльності Верховної Ради. Щодо комітетів, поки обрав для себе три пріоритетних: аграрний, енергетики та боротьби з корупцією. Помічників шукатиму на конкурсній основі, в тому числі, і в Ємільчине. Процес тривалий: для початку потрібно стати депутатом, тобто прийняти присягу, а це буде, найімовірніше, у вересні (я ж поки не маю ні повноважень, ні статусу), потім буде спекотний перший місяць, де робота сконцентрується у сесійній залі ВР та комітетах. Нам потрібно прийняти за цей період десятки надважливих законопроектів, виконавши обіцянки перед виборцями. Далі, сподіваюсь, у графіку роботи народних депутатів знайдеться час для роботи в окрузі».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *