Призначено нового заступника керівника Новоград-Волинської місцевої прокуратури


Згідно з наказом прокурора Житомирської області від 19.12.2019 року заступником керівника Новоград-Волинської місцевої прокуратури призначено Сьомко Людмилу Іванівну, яка до цього обіймала посаду прокурора Новоград-Волинської місцевої прокуратури. Минулої п’ятниці в Ємільчиному відбулося представлення новопризначеної заступниці, на яку покладено й обов’язки за стан організації та роботи на території Ємільчинського та Пулинського районів.

Людмила Іванівна народилась 11 грудня 1975 року в смт Ємільчиному, в сім’ї державних службовців. Після закінчення Ємільчинської школи №2 працювала секретарем судових засідань Ємільчинського районного суду. Далі вступила до Національного університету “Юридична академія ім. Ярослава Мудрого”, який успішно закінчила в 1999 році.

З 29 квітня того ж року розпочала трудову діяльність за фахом у прокуратурі Ємільчинського району. Працювала на посадах помічника прокурора та слідчого прокуратури. З 04.07.2012 була прокурором Ємільчинського району, з 15.12.2015 року – прокурором Новоград-Волинської місцевої прокуратури.

Одружена. Разом із чоловіком виховують доньку, студентку КНУ імені Тараса Шевченка.

До речі: 27 грудня призначено нового керівника Новоград-Волинської місцевої прокуратури. Її очолив Башинський Олександр Олегович.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *