Ювілейний номер шкільної газети


У січні вийшов сотий номер газети Ємільчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 “Шкільна стежина”. Постійні дописувачі – кореспонденти класних колективів, юні журналісти, а також педагоги. Це демократичне видання прагне відобразити яскраві моменти шкільного життя. А їх дуже багато у навчальному закладі.

На чотирьох сторінках газети можна прочитати про учнівські досягнення, мрії, цікаві місця мандрів, відпочинку; переглянути світлини захоплюючих свят, зустрічей; поспілкуватися з учителями, психологом; дізнатися про творчі доробки учнів, запропонувати свої.  Кожного місяця за випуск  відповідає один з 8 – 11-х класних колективів. Газета виходить тиражем 25 примірників (для кожного класу), її можна прочитати ще й у холі закладу  і на шкільному сайті.

Історія нашого часопису сягає грудня 2009 року, коли  школа прочитала   перший номер. У 2012, 2013-х роках “Шкільна стежина” була лауреатом Всеукраїнського (потім Міжнародного) конкурсу шкільних медіа у м. Миколаєві,  звідки наші юні журналісти привезли дипломи та масу вражень від спілкування з провідними журналістами України, а також друзями по перу.

Події, що трапляються у житті кожної людини, поступово відходять в історію, стираються деталі, марніють фарби. Але це не про наш навчальний заклад. Живе дух родинної шкільної традиції – про все найкраще, найцінніше занотовувати і відтворювати на сторінках “Шкільної стежини”. 

Наталія Палько,

керівник курсу “Основи практичної журналістики”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *