“Динамо” готується до фіналу. А ви?


1-2 березня Житомир вперше прийматиме фінал Кубка України з волейболу, до якого вийшли 4 команди: нинішні володарі трофею “Барком – Кажани” (Львів), друголіговий але амбітний ВК “Решетилівка”, чернігівський ВК “Буревісник – ШВСМ”, та господарі – ВК “Житичі”.

Фінал прийматиме спорткомплекс “Динамо”, що на Корбутівці. В останній час споруда трохи покращала як зовні, так і в середині. Ремонтні роботи проведені в значній мірі завдяки забудовнику, який поруч зводить будівлю, а також за власні кошти. Про це розповів директор СК “Динамо” Петро Мельник. До речі, він сам не цурається роботи: на момент зустрічі був у господарських клопотах.

З початку тижня в спорткомплексі вже знаходиться спецпокриття, але його не стелять: зал орендують футболісти, відповідно, поповнюючи казну. Це заплановано на сьогодні, п’ятницю. А в суботу покриття апробують фіналісти. Укладатимуть спортивний лінолеум taraflex власними силами, але за присутності представника Федерації волейболу України Андрія Льопи, який сьогодні уже прибув до Житомира. До речі, покриття надала ФВУ, воно використовувалось на аналогічному фіналі – у Кам’янському серед жінок.

Нині трибуни СК можуть прийняти 180 глядачів, але планують завезти ще більше 200 стільців. За попередньою оцінкою за проведення фіналу “Динамо” попросить понад 31 тис. грн.

Михайло МЕЛЬНИК


Директор “Динамо” Петро Олексійович Мельник.
Спортивний лінолеум taraflex.
Праворуч забудовник, який допомагав з ремонтом.
Біля Динамо є дві автостоянки, але їх може бути мало.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *