Хто вони, кандидати на посаду голови Барашівської ОТГ?


Уже сформовано підсумковий список кандидатів на посаду голови Барашівської ОТГ. Серед кандидатів – представники від влади, активісти, керівники і пересічні громадяни. Досвідчені і молодь. Кому ж віддадуть перевагу наші громадяни, покаже час. А сьогодні цей список виглядає так.
Кількісну першість тримають Бараші – 5 кандидатів:
Варварчук Сергій Вікторович, 1965 року народження. На посаді голови Барашівської ОТГ з 2016 року до сьогодні.
Биков Олександр Іванович, 1958 р.н., житель с. Бараші. Директор опорного закладу освіти Барашівська ЗОШ.
Войтківський Анатолій Йосипович, 1959 р.н. Член групи “Активісти Барашівської ОТГ”, модератор цієї групи у Фейсбуці.
Новиков Олег Іванович, 1984 р.н. Позиціонує себе як активіст Барашівської ОТГ, журналіст. Займається виробами з граніту.
Кравчук Анатолій Павлович, 1963 р.н., адміністратор сторінки у Фейсбуці “Підслухано в Барашах”, позиціонує себе як фермер, політолог.
Другу сходинку розділили село Неділище і смт Яблунець (останнє вливається після виборів у Барашівську ОТГ). У них по два кандидати:
Ревчук Роман Миколайович, 1971 р.н., житель с. Неділище, нині заступник голови Барашівської ОТГ з питань діяльності виконавчих органів влади.
Українець Олександр Михайлович, 1972 р.н., житель с. Неділище, ветлікар-епізоотолог Барашівської дільничої лікарні ветмедицини.
Зінченко Олександр Юрійович, 1990 р.н. Наймолодщий учасник виборчих перегонів. На даний час очолює Яблунецьку селищну раду.
Українець Василь Васильович, 1978 р.н., бригадир ТОВ “ВАТЦЕНРОДЕ”, селище Яблунець . Він представляє політичну партію “За майбутнє”.
Всі інші 8 кандидатів самовисуванці.
Слід наголосити, що ми маємо двох кандидатів з однаковими прізвищами, що може внести певні непорозуміння для виборців. Отож необхідно бути уважними, в тому числі й безпосередньо у кабіні для голосування.

Оксана ДЕМЧЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *