1 сесія Ємільчинської селищної ради 8 скликання


Сьогодні, 4 грудня, відбулась 1 сесія Ємільчинської селищної ради 8 скликання.

Першими питаннями порядку денного були підсумки виборів. Заслухавши інформацію голови Ємільчинської ТВК Наталії Ліскович, прийняли до відома факт початку повноважень 26-ти депутатів Ємільчинської селищної ради та селищного голови Сергія Волощука, який відразу склав присягу.

Наступним питанням було обрання секретаря, яке відбувалось шляхом таємного голосування. Новим секретарем стала Інна Остапчук, депутатка від партії “Слуга народу”. Секретарю минулих скликань Валентині Сороці очільник громади подякував, але не прощався, тому що вона обрана депутаткою селищної ради від партії “Наш край”.

Тут же затвердили структуру та загальну штатну чисельність апарату та виконавчих органів у кількості 114,5 штатних одиниць, 42 з яких – це старости та діловоди.

На одного заступника цього разу стане більше. На посаду першого заступника селищного голови з питань будівництва, житлово-комунального господарства, надзвичайних ситуацій, оборонної та мобілізаційної роботи депутати підтримали кандидатуру Олександра Романюка. Заступником з питань інвестицій, економіки, комунальної власності, земельні питання та питання екології стане Володимир Євтух. гуманітарними питаннями – охорони здоров’я, культури, освіти, спорту, соціального захисту – займеться Ольга Онищук. Керуючим справами виконавчого комітету залишиться Олександр Бондар.

Новообрані депутати погодили реорганізацію Великоцвілянської, Миколаївської та Руднє-Іванівської сільських рад, що приєднались до Ємільчинської ОТГ. Також затвердили кандидатури на посади старост, крім трьох старостинських округів – Великоцвілянського, Великояблунецького та Кулішівського.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *