Допомога лимона у господарстві


Про те, як можна використовувати лимон для краси і здоров’я, знають усі. Можливо, ви здивуєтеся, дізнавшись, що на цьому корисні властивості лимона не закінчуються…

Чищення мікрохвильової печі. Усередині вашої мікрохвильовки видно пригорілі залишки їжі? Достатньо розмішати 3 столові ложки лимонного соку в 1,5 чашки води у мисці, придатній для мікрохвильовки. Нагрівайте 5-10 хвилин у режимі високої потужності – пара буде конденсуватися на внутрішніх поверхнях печі. Вам залишиться тільки стерти ганчіркою розм’якшені залишки їжі.

Очищення котячого туалету. Щоб уникнути запаху, достатньо розрізати навпіл пару лимонів. Покладіть їх зрізом нагору на тарілку, і незабаром кімната наповниться свіжим лимонним ароматом.

Блиск тьмяному алюмінію. Щоб тьмяні каструлі заблищали усередині та зовні, достатньо потерти їх зрізом половинки лимона і відполірувати м’якою ганчірочкою.

Щоб рис не злипався. Щоб рис не ставав грузлою масою, додайте в киплячу воду ложку лимонного соку. Коли рис звариться, дайте йому охолонути кілька хвилин і перед подачею розпушіть виделкою.

Виселення мурах з кухні. Обробіть приміщення лимоном – спочатку вичавіть лимонний сік на поріг і підвіконня, потім залийте ним всі щілини і дірки. Мурахи терпіти не можуть запах лимона.

Як очистити кран від нальоту? Щоб видалити вапняний наліт з хромованого крана, потріть його половинкою лимона, сполосніть, витріть насухо і пополіруйте.

Розпалювання. Висушена апельсинова або лимонна цедра – набагато краще для розпалювання, ніж газети. Вони не тільки приємно пахнуть і виробляють менше креозоту, але й довше горять завдяки горючим ефірним оліям, що міститься у них.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *