Розпочинається реєстрація на пробне ЗНО 2021 року


Реєстрація осіб для участі в пробному ЗНО проводитиметься з 05 до 19 січня 2021 року через мережу Інтернет на сайті Вінницького РЦОЯО (www.vintest.org.ua)

Участь у пробному ЗНО є платною.

Учасником пробного ЗНО зможе стати особа, яка зареєструється для його проходження та здійснить оплату до 23 січня 2021 року.

Пробне ЗНО буде відбуватися:

10 квітня 2021 р.– з української мови, української мови і літератури, історії України, математики, англійської, німецької, французької, іспанської мов, біології, географії, хімії, фізики.

Кожному учаснику пробного ЗНО буде надано можливість ознайомитися протягом п’яти календарних днів (включаючи дату проведення пробного ЗНО) із зошитами, що містять пробні тести, та на безоплатній основі скористатися сервісом “Визначення результатів пробного ЗНО” з усіх навчальних предметів.

Учасники матимуть можливість:

• пройти пробний тест, попрактикуватись в заповненні бланків відповідей;

• отримати правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти після тесту у визначений час;

• психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;

• навчитися ефективно розподіляти час;

• оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Вартість пробного тестування становить 240,00 гривень.

Всім бажаючим зареєструватися необхідно зайти на сайт Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти www.vintest.org.ua, сторінку “Реєстрація учасників на пробне тестування” і виконати всі дії, згідно з інструкцією. Предмет пробного тестування та місце його проведення ви обираєте самостійно під час реєстрації.

Куди звертатися за інформацією?

www.testportal.gov.ua – сайт Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО)

www.vintest.org.ua – сайт Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (ВРЦОЯО)

(0432) 65 65 35 – телефон гарячої лінії ВРЦОЯО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *