Субсидії, допомоги, пільги


Повідомляємо, що з 1 січня 2021 року управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської РДА заяви від громадян щодо призначення субсидій, допомог, пільг, виплат постраждалим ЧАЕС, тощо – не приймає (приймаються лише у разі надіслання їх поштою або в електронній формі через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг).
Заяви про призначення субсидій, пільг допомог, виплат постраждалим від аварій на ЧАЕС, тощо від громадян з 1 січня приймаються уповноваженими посадовими особами виконавчого органу сільської, селищної ради відповідної територіальної громади та посадовими особами центру надання адміністративних послуг.
Потім, протягом трьох робочих днів, сформована особова справа, де вказано прізвище заявника, вид допомоги з усіма необхідними документами та їх переліком, відповідно до супровідного листа направляються до управління праці та соціального захисту населення. А з 1 березня буде надсилатись також електронна справа.
Віктор ПЕТРУК,
начальник управління.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *