З 1 січня підвищилась мінімальна пенсія для непрацюючих громадян


У зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати для непрацюючих пенсіонерів мінімальна пенсія за віком підвищилась до 2400 грн.
Підвищення отримали особи, які досягли віку 65 років та мають страховий стаж: жінки не менше 30 років та чоловіки – 35 років.
Перерахунок пенсії проведено з дня встановлення нового розміру мінімальної заробітної плати, крім пенсіонерів, які працюють (проводять діяльність пов’язану з отриманням доходу, що є базою нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування).
Пенсіонерам, які працюють (провадять діяльність, пов’язану з отриманням доходу, що є базою нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування), після звільнення з роботи або припинення такої діяльності пенсія перераховується з урахуванням мінімальної заробітної плати, визначеної на дату звільнення з роботи або припинення такої діяльності.
Перерахунок пенсій здійснено автоматизованим способом за матеріалами пенсійних справ.
Також, продовжено виплату щомісячних доплат до пенсій розміром до 500 грн 80-річним пенсіонерам, мінімальна пенсійна виплата яких за наявності страхового стажу 25 років у чоловіків та 20 років у жінок становитиме не менше 2600 грн.
Ємільчинський сервісний центр
РУ ПФУ в області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *