Рейтинг виконання обіцянок нашими обранцями


Із шести народних депутатів-мажоритарників області ніхто не виконав більше 40% обіцянок. Про це повідомляє “Слово і діло”, де дослідили, як виконують свої обіцянки народні обранці.
За кілька каденцій Володимир Арешонков (група “Довіра”) дав 70 обіцянок: виконав – 28 (40%), провалив – 17, в процесі реалізації – 25. У парламенті IX скликання нардеп виконав дві обіцянки – домагатися скасування недоторканності і не голосувати за законопроєкт про ринок землі в другому читанні.
Далі місця розподілились серед представників “Слуги народу”. На другій сходинці за рівнем відповідальності Ігор Герасименко, у нього 32 обіцянки: виконав – 7 (22%), провалених немає, 25 – в процесі реалізації. Депутат, зокрема, дотримався зобов’язання домагатися спрощення процедури імпічменту президента, встановити витрати на оборону не менше 5% ВВП, домагатися перезавантаження прокуратури.
19% зобов’язань втілив у життя Дмитро Костюк. Зі своєї 31 обіцянки виконав – 6, не провалив жодної, в процесі виконання – 25. Серед досягнень – реєстрація законопроєкту про легалізацію видобування бурштину.
Богдан Кицак дав 26 обіцянок, виконав 4 (11%), ні одної не провалив, 22 – у процесі реалізації. Нардеп втілив у життя обіцянки притягти чиновників до відповідальності за незаконне збагачення і скасувати недоторканність.
У Тетяни Грищенко 21 обіцянка, виконана поки лише одна (5%) – відстоювати впровадження незалежного аудиту якості автодоріг.
Ще жодного зобов’язання не виконав нардеп Сергій Кузьміних, усі 28 – в процесі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *