Виші МВС запрошують на навчання

Картинки по запросу навчання правоохоронцівОтримати освіту правоохоронця українці мають змогу на базі повної загальної середньої освіти віком від 17 років, з числа учнів загальноосвітніх шкіл, профтехучилищ та коледжів, військовослужбовців Збройних сил, звільнених у запас.

Основними критеріями відбору до кандидатів є успішність, особиста дисциплінованість, соціальна зрілість, бажання служити в Національній поліції, фізична та психологічна підготовка.
Після закінчення вищого навчального закладу за державним замовленням випускники отримують диплом встановленого зразка, та їм присвоюється спеціальне звання. Молодим фахівцям гарантується працевлаштування з урахуванням набутої кваліфікації, спеціальності та спеціалізації.

За детальною інформацією щодо вступу у ВНЗ МВС та щодо правил та умов вступу, попереднього оформлення документів на кандидатів просимо звертатися у Ємільчинське відділення поліції Новоград-Волинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області (адреса: смт Ємільчине, вул. Соборна, 31, телефон для довідок: 093-344-35-91).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *