Про дистанційне навчання на прикладі Рихальської школи


У Рихальській ЗОШ І-ІІІ ступенів навчається 131 дитина. Близько двох місяців учителі та діти опановують дистанційне навчання. Чи виникають проблеми під час такого виду навчання?

Як зазначає директорка школи, вчителі цілком нормально адаптувалися до дистанційного навчання. Проте його основною проблемою є відсутність інтернету в деяких сім’ях. Таким чином вчителі шукають інші способи комунікації з учнями, телефонний режим або передавання відповідей іншими учнями.

Звичайна процедура дистанційного навчання проводиться так: діти отримують завдання, пишуть відповіді в зошиті, а потім фотографують і надсилають вчителеві на електронну пошту або у вайбер.

“Вчителям складно працювати дистанційно тому, що потрібно встановлювати певні програми. Також я говорила з ученицею одинадцятого класу, якій більше подобається навчатися в школі, аніж дистанційно. Якщо учневі не зрозуміла та чи інша тема уроку, то вчитель пояснює та показує все на інтерактивній дошці. У випадку дистанційного навчання учень повинен самостійно розібратися в усьому”, – повідомила директорка Рихальської ЗОШ І-ІІІ ступенів Алла Кузьменко.

“Поспілкувавшись із батьками дітей, – продовжує очільниця закладу, ми зробили висновок, що молодшим учням складно орієнтуватися без допомоги батьків. У такому віці діти ще не настільки свідомі та дисципліновані, щоб самостійно відкривати і відправляти виконані домашні завдання. Також наші педагоги сходяться на думці, що пропоновані відеоуроки для учнів 1 – 4 класів не такі якісні та систематизовані, як для старшокласників”.

Катерина ТРОХИМЧУК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *