Житомирський психдиспансер переїхав у обласну психіатричну лікарню


Консультативне відділення з надання психіатрично-консультативних послуг, яке раніше знаходилося на вулиці Домбровського у Житомирі, переїхало до обласної психіатричної лікарні.

За словами керівника обласного медичного спеціалізованого центру Максима Кутишенка , переїзд надав відділенню можливість надавати комплексні медичні послуги, проте пацієнти скаржаться на транспортні незручності.

“Коли медична допомога надається комплексно, в одному закладі, при наявності лабораторій, додаткових методів досліджень, які тут є, а в Житомирі їх не було, я вважаю, що якість допомоги значно краща”, – розповів Кутишенко.

Переїзд консультативного відділення з вулиці Домбровського до приміщення обласної психіатричної лікарні відбувся наприкінці квітня. Завідуючий відділенням Генріх Сенкевич каже, що зараз іде облаштування приміщення. Прийом пацієнтів не припиняється.

“Весь склад диспансерного відділення з вулиці Домбровського перейшов сюди, – каже Сенкевич. – Ті ж лікарі, ті ж співробітники, сестри проводять прийом, надають послуги. Ми не спостерігаємо зменшення кількості відвідувань”.

Дитяче відділення диспансеру тепер також розміщене у приміщенні лікарні. Консультації дітям та їх батькам надають у Центрі психічного розвитку.

“Кабінет логопеда також з диспансерного відділення переїхав сюди. Після об’єднання стаціонару з диспансерним відділенням наша служба прийняла завершену систему”, – сказала очільниця Центру психічного розвитку дітей Тетяна Шевченко.

Максим Кутишенко не виключає, що для диспансеру можуть знову знайти приміщення у центрі Житомира.

“Нам надходили багаторазові звернення від жителів міста, щоб залишити прийом у центрі Житомира. Це питання вивчається, воно не закрите, а в процесі довивчення”, – каже Кутишенко.

Що відомо

  • У лютому 2021 року у Житомирі протестували проти перенесення психдиспансеру в Зарічани.
  • 22 лютого на брифінгу в облдержадміністрації повідомили про те, що диспансер не закривають, а переміщують.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *